Home Lifestyle Aktori i njohur shqiptar bëhet për spital (FOTO)

Aktori i njohur shqiptar bëhet për spital (FOTO)

4 min lexim
0
4
Loading...

Prej disa ditësh aktori shqiptar Mirsad Ferati i njohur në publik më shumë si “Luli i vocërr” është i shtruar në spitalin e Qendra Klinike Universitare e Kosovës.

Ai është operuar në veshin e djathtë, ndërsa siç ka deklaruar aktori mitrovicas, operimi është kryer me sukses.

Ai pas operimit, përveç se ka falënderuar familjen dhe të gjithë ata që i kanë qëndruar afër, ka falënderuar edhe gjithë stafin mjekësorë për kujdesin e madh që kanë bërë gjatë gjithë kohës

[irp]

img_1117

loading...
Loading...
Load More Related Articles
Load More By Hoti
Load More In Lifestyle
Comments are closed.

Check Also

Mediat e huaja raportojnë për ngjarjet e papëlqyeshme në ndeshjen Itali-Shqipëri

Loading... Ndeshja historike mes Italisë dhe Shqipërisë, e para zyrtare mes dy kombëtareve…