Home Fun Aventurë unike në Mirushën e ngrirë (Video)

Aventurë unike në Mirushën e ngrirë (Video)

4 min lexim
0
0
Loading...

Një video ka qarkulluar nëpër rrjetet sociale, të një njeriu i cili përjeton aventurë unike tek ujëvara e Mirushës.

Shtëpiza e tij është vendosur mbi ujin e akullt të Mirushës, ndërsa burri del nga shtëpiza dhe merr pamje të ambientit.

Shikoni videon për më shumë.

[irp]

https://web.facebook.com/SHQIPERIA.IME.2010/videos/1546509965377554/

loading...
Loading...
Load More Related Articles
Load More By Hoti
Load More In Fun
Comments are closed.

Check Also

Mediat e huaja raportojnë për ngjarjet e papëlqyeshme në ndeshjen Itali-Shqipëri

Loading... Ndeshja historike mes Italisë dhe Shqipërisë, e para zyrtare mes dy kombëtareve…