Home ShowBizzz Bora e parë në Tiranë, ja si argëtohen vipat (Foto)

Bora e parë në Tiranë, ja si argëtohen vipat (Foto)

4 min lexim
0
4
Loading...

Reshjet e para të borës në Tiranë janë pritur me mjaft entuziazëm nga qytetarët e Kryeqytetit dhe jo vetëm.

Që prej vitit 1985 nuk ishin regjistruar reshje kaq të dendura në Tiranë. Por edhe personazhet e njohura në Shqipëri kanë publikuar foto dhe video të ndryshme nga bora në Tiranë. Gazeta Express ju sjell disa prej tyre./Gazeta Express/
ffffdddd_1484168366-4334181

i_1484171310-6994620

[irp]

i2_1484171317-7699841

sara_1484169283-5403244

w1_1484167551-5939190

w2_1484167551-6276548

w3_1484167552-1619314

w4_1484167551-5612529

loading...
Loading...
Load More Related Articles
Load More By Valmir
Load More In ShowBizzz
Comments are closed.

Check Also

Ja çfarë do të thotë nëse shpesh e zini orën në 11:11, 12:12, 3:33…

Loading... Nëse shpesh e zini orën në 2:22, 3:33, 11:11, 12:12…kjo do të thotë që universi…