Home ShowBizzz Bora e parë në Tiranë, ja si argëtohen vipat (Foto)

Bora e parë në Tiranë, ja si argëtohen vipat (Foto)

4 min lexim
0
0
Loading...

Reshjet e para të borës në Tiranë janë pritur me mjaft entuziazëm nga qytetarët e Kryeqytetit dhe jo vetëm.

Që prej vitit 1985 nuk ishin regjistruar reshje kaq të dendura në Tiranë. Por edhe personazhet e njohura në Shqipëri kanë publikuar foto dhe video të ndryshme nga bora në Tiranë. Gazeta Express ju sjell disa prej tyre./Gazeta Express/
ffffdddd_1484168366-4334181

i_1484171310-6994620

[irp]

i2_1484171317-7699841

sara_1484169283-5403244

w1_1484167551-5939190

w2_1484167551-6276548

w3_1484167552-1619314

w4_1484167551-5612529

loading...
Loading...
Load More Related Articles
Load More By Valmir
Load More In ShowBizzz
Comments are closed.

Check Also

Aty ku do të luhet finalja e Ligës së Kampionëve, po ndodh ‘çmenduria’

Loading... Sulmi me bombë ndaj autobusit të Borusias së Dortmundit, ka bërë që UEFA të rri…