Home Fun Çunat e Shkozetit djegin laptopin 500 mijë lekësh sepse….. (Video)

Çunat e Shkozetit djegin laptopin 500 mijë lekësh sepse….. (Video)

4 min lexim
0
2
Loading...

Para pak ditësh publikuam një foto të disa djemve nga Shkozeti të cilët kishin djegur disa aparate celularë.

Por si pasojë e shumë komenteve të marra nga qytetarët se kjo foto mund te ishte e sajuar dhe jo e vërtetë, ata i kapi inati. Dhe për këtë vendosën të merrnin një laptop me vlerë rreth 500 mijë lekë të vjetra dhe ti vinin flakën.

[irp]

E gjitha kjo që shqiptarët ti besonin se fotoja ishte e vërtetë. Ndoshta tani të gjithë do ti besojnë, por ndërkohë celularët dhe laptopi tashmë nuk janë më. A ia vlejti vallë?/JOQ/

 
loading...
Loading...
Load More Related Articles
Load More By Morina
Load More In Fun
Comments are closed.

Check Also

Erdogan kërcënon Holandën me sanksione diplomatike: Evropa dhe Gjermania raciste!

Loading... Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan kërcënoi së do të vendosë sanksione …