Etrit Berisha bën pritjen e vitit perball Juventusit (Video)

Loading...

Portieri nga Kosova Etrit Berisha ka ber nje super pritje ne ndeshje qe po zhvillohet ndermjet Juventusit dhe Atalantas transmeton fiks.al./FIKS.AL

loading...
Loading...

Ju mund të lexoni edhe Më tepër nga Autori