Home Sport Etrit Berisha bën pritjen e vitit perball Juventusit (Video)

Etrit Berisha bën pritjen e vitit perball Juventusit (Video)

3 min lexim
0
4
Loading...

Portieri nga Kosova Etrit Berisha ka ber nje super pritje ne ndeshje qe po zhvillohet ndermjet Juventusit dhe Atalantas transmeton fiks.al./FIKS.AL

[irp]
loading...
Loading...
Load More Related Articles
Load More By Valmir
Load More In Sport
Comments are closed.

Check Also

Ja çfarë do të thotë nëse shpesh e zini orën në 11:11, 12:12, 3:33…

Loading... Nëse shpesh e zini orën në 2:22, 3:33, 11:11, 12:12…kjo do të thotë që universi…