Home Fun Femrat zhvishen nudo për solidaritet, por u ndodh ajo që kishin frikë! (Foto,+16)

Femrat zhvishen nudo për solidaritet, por u ndodh ajo që kishin frikë! (Foto,+16)

4 min lexim
0
5
Loading...

Një grup femrash në Zelandën e Re kanë menduar të zhvishen nudo në një plazh për solidaritet kundër diskriminimeve ndaj femrave.

Por atyre u ka ndodhur pikërisht ajo që kishin frikë, shkruan Tema.

Kalimtarët nuk i kanë mbështetur, por kanë nxjerrë kamerat dhe kanë nisur t’i filmojnë.

[irp]

Megjithatë grupi prej 40 femrash e kanë çuar protestën deri në fund.

777 666 555-1 444-2 333-4 111 22-13

loading...
Loading...
Load More Related Articles
Load More By Fiks
Load More In Fun
Comments are closed.

Check Also

Maturantja nga Prishtina pikturon shokët e shoqet e klasës në fustan (Foto)

Loading... Ardita Krasniqi, maturantja e në Shkollën e Mesme “28 Nëntori”-Prishtinë, drejt…