Home Histori Dashurie Histori/ E humba virgjërinë natën e martesës, por me…+18

Histori/ E humba virgjërinë natën e martesës, por me…+18

6 min lexim
0
9
Loading...

Shpeshherë martesa mund ti bëjë njerëzit nervozë. Ose më saktë jo njerëzit, por ata që kanë vendosur të ndajnë jetët e tyre bashkë përgjithmonë.

Më poshtë do tju njohim me 8 rrëfime të shkurtra, anonime, të cilat na vijnë nga çiftet në ditën e tyre të martesës. Theksojmë se rrëfimet i përkasin çifteve të huaja dhe jo atyre shqiptare. Por me siguri mund të gjejmë plot ngjashmëri në këtë mes.
1. Në ditën tonë të dasmës gruaja më tha: Ti akoma më ke qejf apo jo ?
2. Kur bashkëshortja ime e ardhshme u fut brenda në kishë, mendova: Sa i shëmtuar fustani i saj …
3. Nusja ime urinoi kur më tha prifti, se mund ta puthja. Aty kuptova se ajo kishte vërtet shumë emocione.

[irp]

4. Burri im piu aq shumë ditën e dasmës, saqë e mbajta unë në krahë dhe jo ai, siç e ka zakoni. As seks, asgjë. Vetëm gjumë.
5. Unë humba virgjërinë ditën e martesës, por jo me burrin tim… Ju do pyesni me kë? Kjo s’ka rëndësi.
6. Ne të dy u droguam, para se prifti të na jepte bekimin.
7. Gruaja dhe unë u zhveshëm nudo, së bashku me miqtë, natën tonë të martesës.
8. Burri im ishte shumë i lodhur për të bërë seks natën e martesës. Teksa hiqja fustanin e bardhë, atë e kishte zënë gjumi

loading...
Loading...
Load More Related Articles
Load More By Valmir
Load More In Histori Dashurie
Comments are closed.

Check Also

Vdes një grua në Klinë, përdori dezinfektues të fortë gjatë pastrimit

Loading... Një femër në Klinë dyshohet se ka vdekur si pasojë që ka përdorur disa dezinfek…