Home Sport Juventus kalon në çerekfinale të Kupës (Video)

Juventus kalon në çerekfinale të Kupës (Video)

4 min lexim
0
0
Loading...

Juventus ka kaluar në çerekfinale të Kupës së Italisë, pasi ka eliminuar Atalantan e Etrit Berishës

Skuadra e Juventusit ka mposhtur 3:2 Atalantan e Etrit Berishës, për të kaluar tutje në çerekfinale të Kupës së Italisë.

Golat për Juventusin në këtë ndeshje i shënuan Dybala, Mandzukic dhe Pjanic, ndërsa për Atalantan realizuan Konko dhe Latte Lath.

[irp]

Juventus bëhet skuadra e tretë që kalon në çerekfinale, pasi më herët këtë fazë e siguruan Napoli dhe Fiorentina. /Express/

loading...
Loading...
Load More Related Articles
Load More By Valmir
Load More In Sport
Comments are closed.

Check Also

Ja çfarë do të thotë nëse shpesh e zini orën në 11:11, 12:12, 3:33…

Loading... Nëse shpesh e zini orën në 2:22, 3:33, 11:11, 12:12…kjo do të thotë që universi…