Home Histori Dashurie “Kam bërë seks me kunatin tim, mes nesh ka diçka speciale, por motra ime …”

“Kam bërë seks me kunatin tim, mes nesh ka diçka speciale, por motra ime …”

4 min lexim
0
62
Loading...

“Kam bërë seks me burrin e motrës një ditë pas dasmës”. Ky është rrëfimi shokues i një gruaje në postë e “The Sun”.

Gruaja pranon se ka qenë gjithmonë e dashuruar me burrin e motrës së saj, edhe para se ai të lidheshin bashkë, kështu pas dasme, pas disa gotave të kthyera më tepër ka bërë një skenë.

Burri i motrës vuri re diçka të çuditshme dhe për ta qetësuar e ka dërguar në dhomën e hotelit që ajo kishte pronotuar dhe aty kanë bërë seks.

[irp]

“Nuk di çfarë të bëj”, përfundon ajo- “Besoj se atij i pëlqej dhe mes nesh duhet të ketë diçka speciale, por nuk do të doja ta shqetësoja motrën”.

loading...
Loading...
Load More Related Articles
Load More By Valmir
Load More In Histori Dashurie
Comments are closed.

Check Also

Ja çfarë do të thotë nëse shpesh e zini orën në 11:11, 12:12, 3:33…

Loading... Nëse shpesh e zini orën në 2:22, 3:33, 11:11, 12:12…kjo do të thotë që universi…