Home ShowBizzz Kjo është “Beyonce kurde” që ISIS po kërkon ta vrasë (FOTO)

Kjo është “Beyonce kurde” që ISIS po kërkon ta vrasë (FOTO)

5 min lexim
0
1
Loading...

Ajo cilësohet si një idhull idhull nga populli i saj, por terroristët e Shtetit Islamik për kokën e saj kanë vënë një shpërblim.

Këngëtarja dhe aktorja kurde, Helly Luv, e pagëzuar si Beyoncé e Lindjes së Mesme, kërcënohet me jetë nga terroristët, pasi ata e përkufizojnë si një turpërim të grave, prej stilit të saj të jetës.

28-vjeçarja me origjinë nga Irani është protagoniste e filmit “Peshmerga”, ku interpreton në rolin e një ushtareje që lufton kundër ISIS, një nga arsyet përse xhihadistët kërkojnë ta eliminojnë.

[irp]

Helly Luv ka emigruar në Los Angeles në moshën 18-vjeçare, për të ndjekur rrugën e artit. Ajo u bë e famshme në vitin 2013 me klipin “Risk It All”, një këngë që ka marrë miliona klikime në faqet online./ TV KLAN
bey_1483685408-2342975

loading...
Loading...
Load More Related Articles
Load More By Valmir
Load More In ShowBizzz
Comments are closed.

Check Also

Ja çfarë do të thotë nëse shpesh e zini orën në 11:11, 12:12, 3:33…

Loading... Nëse shpesh e zini orën në 2:22, 3:33, 11:11, 12:12…kjo do të thotë që universi…