Home ShowBizzz Kjo është e përbashkëta e Kidës me Kallashin (Foto)

Kjo është e përbashkëta e Kidës me Kallashin (Foto)

4 min lexim
0
4
Loading...

Tashmë janë që të dyja fytyra publike, edhe pse aktiviteti i tyre ndryshon në mënyrë drastike, por ato kanë disa të përbashkëta, shkruan Kosovarja.

Kida pëlqehet në mas të madhe nga publiku për prurjet e saja në muzikë, ndërsa edhe Kallashi edhe përkundër shumë kritikave ajo pëlqehet shumë duke marrë parasysh edhe nga ndjekësit që ajo ka në rrjetet sociale.

 Kida shpesh vjen me ndryshimet e saja të guximshme, ajo para pak ditësh erdhi me ndryshim të flokëve, ngjyrës dhe prerjen e ballukeve. Po të njëjtin stil e kishte edhe valltarja Kallashi kohë më parë, e ky stil i bënë shumë të ngjashme të dy figurat.

[irp]

loading...
Loading...
Load More Related Articles
Load More By Mustafa
Load More In ShowBizzz
Comments are closed.

Check Also

As e Amerikës, as e Britanisë e as e Gjermanisë – kjo është pasaporta më e fuqishme në botë

Loading... Keni sigurim shëndetësor, si dhe shkollim në fakultet, pushim të paguar vjetor,…