Home Sport Liverpool humb betejën e parë ndaj Southampton (Video)

Liverpool humb betejën e parë ndaj Southampton (Video)

4 min lexim
0
0
Loading...

Liverpool është mposhtur në gjysmëfinalen e parë të EFL Cup nga Southampton

Skuadra e Southamptonit ka bërë një hap të madh drejt finales së EFL Cup, pasi ka mposhtur Liverpoolin me rezultat minimal 1:0.

Golin e vetëm dhe të fitores në këtë ndeshje e shënoi Redmond në pjesën e parë.

[irp]

Kujtojmë se Liverpool ende ka mundësi që të kaloi në finale, kur pas dy javësh do të luaj ndaj Southamptonit në Anffield Road. /Express/
http://www.dailymotion.com/video/x585r0l

loading...
Loading...
Load More Related Articles
Load More By Valmir
Load More In Sport
Comments are closed.

Check Also

Aty ku do të luhet finalja e Ligës së Kampionëve, po ndodh ‘çmenduria’

Loading... Sulmi me bombë ndaj autobusit të Borusias së Dortmundit, ka bërë që UEFA të rri…