Home Sport Messi me supeergol nga gjuajtja e lirë kalon Barcelonën në çerekfinale (Video)

Messi me supeergol nga gjuajtja e lirë kalon Barcelonën në çerekfinale (Video)

4 min lexim
0
0
Loading...

Barcelona ka mposhtur 3:1 Athletic Bilbaon për të kaluar në çerekfinale të Copa del Rey

Skuadra e Luis Enriques ka kaluar në çerekfinale të Copa del Rey, duke mposhtur 3:1 Athletic Bilbaon.

Katalunasit tutje kaluan me rezultat të përgjithshëm 4:3, pasi ndeshjen e parë kishte përfunduar 2:1 për baskët.

[irp]

Golat për Barcelonë në këtë ndeshje i shënuan treshja e sulmit, Luis Suarez, Neymar dhe Leo Messi, ndërsa për mysafirët shënoi Saborit. /Express/

Source: Barcelona 3-1 Athletic Bilbao All Goals and Full Highlights 11.01.2016 HD by vali on Rumble

loading...
Loading...
Load More Related Articles
Load More By Valmir
Load More In Sport
Comments are closed.

Check Also

Ja çfarë do të thotë nëse shpesh e zini orën në 11:11, 12:12, 3:33…

Loading... Nëse shpesh e zini orën në 2:22, 3:33, 11:11, 12:12…kjo do të thotë që universi…