Home Të ndryshme Një person gjendet i vdekur në Prizren

Një person gjendet i vdekur në Prizren

4 min lexim
0
0
Loading...

Në rrethana të pa njohura, një person është gjetur pa shenja jete në Prizren.

Policia e Kosovës dyshon se ka qenë person i pa strehë. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar në vendin e ngjarjes.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Nuk raportohet për të dyshuar

loading...
Loading...
Load More Related Articles
Load More By Hoti
Load More In Të ndryshme
Comments are closed.

Check Also

Mediat e huaja raportojnë për ngjarjet e papëlqyeshme në ndeshjen Itali-Shqipëri

Loading... Ndeshja historike mes Italisë dhe Shqipërisë, e para zyrtare mes dy kombëtareve…