Home Lifestyle Nuk po ia dal me tim shoq, çfarë bën ai pasi kryejmë marrëdhënie, e kanë kuptuar edhe fëmijët

Nuk po ia dal me tim shoq, çfarë bën ai pasi kryejmë marrëdhënie, e kanë kuptuar edhe fëmijët

5 min lexim
0
1
Loading...

Një grua gjermane pasi e ka duruar për shumë kohë varësinë e burrit të saj për seksin më në fund ka vendosur të shkruajë pranë prestigjiozes gjermane ”Bild” për të treguar problemin e saj që tashmë ishte përhapur në të gjithë familjen.

Gruaja gjermane Liza ka treguar se fiksimin e të shoqit e ka kuptuar pas 10 vitesh martesë.

Kjo është letra e Lizës:

[irp]

Përshëndetje ‘Bild’ unë jam 34 vjeçe dhe kam 10 vjet e martuar me bashkëshortin tim Bjor Muller, me të cilin kam 2 fëmijë të mrekullueshëm. Ne jemi një familje normale, por kohët e fundit varësia e burrit tim ndaj seksit po shkatërron marrëdhënien tonë familjare.

Bjorn edhe pasi bën disa herë seks në ditë me mua, shikon filma pornografikë, dhe shpesh e kam kapur edhe duke u masturbuar. Sigurisht që deri këtu nuk ka asgjë të keqe, por këtë gjë e kanë vënë re dhe dy fëmijët e mi.

Prandaj unë vendosa që bashkë me Bjornin ti drejtohemi psikologut dhe prej disa seancash ai ka filluar të reduktojë shikimin e videove porno.

Ju faleminderit që lexuat historinë time.

loading...
Loading...
Load More Related Articles
Load More By Valmir
Load More In Lifestyle
Comments are closed.

Check Also

Noizy ka një surprizë për fansat e tij (Foto)

Loading... Ai është një nga reperat më të dashur në vendin tonë dhe diçka të tillë e dëshm…