Home Fun “O Sa Mirë” me “Stupcat” në KTV për Vit të Ri [video]

“O Sa Mirë” me “Stupcat” në KTV për Vit të Ri [video]

4 min lexim
0
8
Loading...

Seriali i njohur shqiptar “O Sa Mirë” bashkë me yjet e humorit “Stupcat” do të argëtojnë shikuesit e KTV-së për festën e Vitit të ri me një edicion të veçantë.

Se çfarë do të sjellin rolet interesante të këtij seriali mund të shihni përmes promos, ndërsa me ta mund të argëtoheni më 31 dhjetor ekskluzivisht në KTV.

https://youtu.be/tUoOm2kKHfo

[irp]
loading...
Loading...
Load More Related Articles
Load More By Hoti
Load More In Fun
Comments are closed.

Check Also

Mediat e huaja raportojnë për ngjarjet e papëlqyeshme në ndeshjen Itali-Shqipëri

Loading... Ndeshja historike mes Italisë dhe Shqipërisë, e para zyrtare mes dy kombëtareve…