Home Histori Dashurie Pasi bëri seks me nxënësin e gjimnazit, mësuesja bën një veprim më esktrem (Foto)

Pasi bëri seks me nxënësin e gjimnazit, mësuesja bën një veprim më esktrem (Foto)

5 min lexim
0
13
Loading...

Mary Beth Haglin kishte fituar një punë si mësuese zëvendësuese në një shkollë të mesme në Amerikë.

Por ajo ia ka parë sherrin punës së re, për shkak se është përfshirë në një skandal seksual me nxënësin e saj 17-vjeçar.

Tani, 24 vjeçja e ka humbur vendin e punës, pikërisht për këtë veprim.

[irp]

E vënë në udhëkryq të jetës, ajo ishte detyruar që të punësohet në një lokal striptizi, sepse aty e kishte parë mundësinë e vetme për të siguruar një rrogë, për të mbajtur veten.

E gjitha ishte bërë e ditur, kur djaloshi i kishte shpërndarë fotografitë e saj personale me shokët e tij, e më pas ato kishin mbërritur edhe te drejtoria e shkollës.

38140cac00000578-0-image-m-32-1473355494738_1477037323-3338151  398612fc00000578-3852630-image-m-26-1476899925556_1477037316-5734321 38140cce00000578-0-image-m-30-1473355460726_1477037318-218378

loading...
Loading...
Load More Related Articles
Load More By Hoti
Load More In Histori Dashurie
Comments are closed.

Check Also

Mediat e huaja raportojnë për ngjarjet e papëlqyeshme në ndeshjen Itali-Shqipëri

Loading... Ndeshja historike mes Italisë dhe Shqipërisë, e para zyrtare mes dy kombëtareve…