Home Lifestyle Pornostarja shqiptare Fatmira Sinanaj publikon videon porno (Video dhe Foto +18)

Pornostarja shqiptare Fatmira Sinanaj publikon videon porno (Video dhe Foto +18)

4 min lexim
0
63
Loading...

Shqiptarja me nënshtetësi amerikane, Myla Sinanaj, publikoi disa foto nga videoja e saj pornografike, ndërsa tani ka dalë videoja e plotë.

Madje, Sinanaj nga Kosova ka qenë e ftuar në një emision ku ka komentuar videon, arsyet përse e ka bërë dhe se si bëhet publike.

Shqiptarja tregon se videon e ka publikuar ish-shoqja e saj Farrah dhe e ka bërë për t’iu hakmarrë Kim Kardashianit, pasi shumë thonë se Sinanaj i ngjan asaj. Madje Sinanaj ka qenë edhe e lidhur me ish-burrin e Kimit, Chris Humphries.

[irp]

f_1483600517-2950184

loading...
Loading...
Load More Related Articles
Load More By Valmir
Load More In Lifestyle
Comments are closed.

Check Also

Ja çfarë do të thotë nëse shpesh e zini orën në 11:11, 12:12, 3:33…

Loading... Nëse shpesh e zini orën në 2:22, 3:33, 11:11, 12:12…kjo do të thotë që universi…