Home Fun Stupcat zgjedhin mes Hilary Clinton dhe Donald Trump (Video)

Stupcat zgjedhin mes Hilary Clinton dhe Donald Trump (Video)

3 min lexim
0
12
Loading...

Lajmi.net ka realizuar një kolazh me deklaratat e yjeve shqiptare se kë do votonin ata për zgjedhjet presidenciale në Amerikë. Ndër të tjerash në videon më poshtë mund të ndiqni deklaratën e Vedatit dhe Osmanit nga Stupcat.

loading...
Loading...
Load More Related Articles
Load More By Hoti
Load More In Fun
Comments are closed.

Check Also

Mediat e huaja raportojnë për ngjarjet e papëlqyeshme në ndeshjen Itali-Shqipëri

Loading... Ndeshja historike mes Italisë dhe Shqipërisë, e para zyrtare mes dy kombëtareve…