Home Nacionale Turistja norvegjeze gjendet e vdekur në një hotel në Sarandë

Turistja norvegjeze gjendet e vdekur në një hotel në Sarandë

4 min lexim
0
1
Loading...

Një turiste norvegjeze është gjetur e vdekur mëngjesin e sotëm në hotel.

Mësohet se viktima është shtetasja Brigitte Fratzke, 57 vjeçe. Gruaja është gjetur pa shenja jetë nga të afërmit, ndërsa nuk dihet arsyeja. Një grup hetimor është ngritur menjëherë për rastin dhe forca të shumta të policisë së Sarandës ndodhen në hotelin ku qëndronte 57-vjeçarja. Trupi i saj është transportuar në morg, ku do t’i nënshtrohet ekspertizës për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e vdekjes.

loading...
Loading...
Load More Related Articles
Load More By Valmir
Load More In Nacionale
Comments are closed.

Check Also

Noizy ka një surprizë për fansat e tij (Foto)

Loading... Ai është një nga reperat më të dashur në vendin tonë dhe diçka të tillë e dëshm…