Turistja norvegjeze gjendet e vdekur në një hotel në Sarandë

Loading...

Një turiste norvegjeze është gjetur e vdekur mëngjesin e sotëm në hotel.

Mësohet se viktima është shtetasja Brigitte Fratzke, 57 vjeçe. Gruaja është gjetur pa shenja jetë nga të afërmit, ndërsa nuk dihet arsyeja. Një grup hetimor është ngritur menjëherë për rastin dhe forca të shumta të policisë së Sarandës ndodhen në hotelin ku qëndronte 57-vjeçarja. Trupi i saj është transportuar në morg, ku do t’i nënshtrohet ekspertizës për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e vdekjes.

loading...
Loading...

Ju mund të lexoni edhe Më tepër nga Autori