Home Fun Vajza e refuzoi këtë djalë por kur ia pa pasurinë ndërroi mendje (VIDEO)

Vajza e refuzoi këtë djalë por kur ia pa pasurinë ndërroi mendje (VIDEO)

4 min lexim
0
1
Loading...

Në pamjet e mëposhtme bëhet fjalë për një eksperiment social për të treguar që paratë janë në gjendje të ndryshojnë njeriun.

Një djalë i ri kërkon të njihet me një vajzë por ajo nuk do t’ia dijë për të.Pranë tij afrohet edhe një bashkëpunëtor i të riut i cili është maskuar si lypës, dhe i kërkon para.

Në këtë moment djali nxjerr nga xhepi një tufë me para dhe i dhuron lypsarit mjaftueshëm disa kartëmonedha.

[irp]

Ja si ndryshon mendje më pas vajza:

loading...
Loading...
Load More Related Articles
Load More By Hoti
Load More In Fun
Comments are closed.

Check Also

Mediat e huaja raportojnë për ngjarjet e papëlqyeshme në ndeshjen Itali-Shqipëri

Loading... Ndeshja historike mes Italisë dhe Shqipërisë, e para zyrtare mes dy kombëtareve…