in

Çartet Milani, skuadra gjigante ofron 50 milionë për Suson

Loading...

Ekipi anglez Tottenham  e pëlqente  shumë yllin e Milanit, Suson verën e kaluar,  por skuadra nga Anglia nuk e ka ndërmend të  heqë dorë nga spanjolli, përcjell ORAinfo.

Ata kanë treguar se ani pse nuk mundën të nënshkruajnë  me yllin spanjoll gjatë verës  ata do të kthejnë interesimin e tyre në  janar.

Sipas mediave angleze, Tottenham është gati për Suso dhe po përgatit një ofertë prej rreth 50 milionë euro për ta rrëmbyer atë nga Milani./ORAinfo/

Loading...

Loading...

​Liverpool shënon dy gola të shpejtë, po e turpëron Spartakun

Gruaja zbulon diçka të tmerrshme poshtë shtratit të saj