in

Këto janë shenjat e Horoskopit më fatlume për vitin 2018. Njëra prej tyre mund të jetë shenja juaj, hidhini një sy

Loading...

Tashmë astrologët duket se kanë parashikuar cilat do të jenë shenjat më fatlume si dhe ajo që do ketë më pak fat se zakonisht.

Lista është hartuar duke pasur parasysh kalimet e përgjithshme të planetit Jupiter (deri në tetor 2017 nga Peshorja te Akrepi), por edhe të Saturnit (për të gjithë 2018 në Bricjap) në 12 shenja.

Shikoni se kush janë shenjat më fatlume, ajo që ka më shumë yje është shenja që do të ketë një vit perfekt:

Akrepi –10 yje

Gaforrja – 9 yje

Loading...

Virgjëresha – 7 yje

Shigjetari – 6 yje

Binjakët – 6 yje

Loading...

Sivjet çdo muaj nga dy të vrarë në Kosovë

Vuçiq thotë se Serbia bën atë që thotë Erdogani