in

Tronditë Majlinda Kelmendi: Keq e më keq, me kanë thënë se unë duhet me shitë…

Loading...

Xhudistja e njohur botërore me prejardhje nga Kosova, dhe njëherit edhe krenaria e vendit, Majlinda Kelmendi, ka rënë në një hall të madh.

Përmes një postimi në Facebook, Majlinda ka shkruar duke kërkuar mendimet e përkrahesve të saj se a ja vlen që të shitet një lojë e saj, të cilën e ka të domosdoshme, shkruan Gazeta NewBorn.

Loading...

Ja postimi i saj:

Keq e me keq
Pas lajmit qe mora para disa dite qe eshte duke u organizur nje duel me nje xhudiste serbe, tani mora nje informacion qe asesi nuk kaperdihet. Me njoftuan se dueli eshte kurdisur dhe un duhet te sakrifikoj karrieren time dhe ta le te me mposhte xhudistja serbe. Eshte shume e qarte tani me se kjo po behet vetem qe disa zyrtare tone te u hyne ne b… nderkombetareve dhe te shpetojne nga krimet e bera.
Andaj kerkoje nga ju qe te me perkrahni duke me kthyer nje pergjigje se a duhet te marr pjese apo jo, dhe une do te vendosi ne baze te komenteve te juaja. Mos harroni qe ta beni edhe share.
Faleminderit per bashkpunimin tuaj.
E juaj M. K.

Loading...

Diego Costa debuton me gol në ‘shtëpinë’ e Atleticos, por ndëshkohet me të kuq pas festës me tifozët (Foto/Video)

Prekëse: Historia e kosovares nga Suedia që po kërkon prindërit e saj biologjik pas 36 viteve (Video)