in

Shokohen të gjithë ..! Turan veshë këtë fanellë..!

Loading...

Agjenti i Arda Turan ka konfirmuar se mesfushori i Barcelonës 99 për qind  do të bashkohet me  ekipin e Stambollit, Basaksehir, përcjell ORAinfo.

Arda ishte i etepërt ndaj kërkesave në Barça, duke mos bërë një paraqitje të vetme për ekipin spanjoll këtë sezon, ndërsa Basaksehir kryeson dhe do të mirëpriste ardhjen e tij.

“Gjithçka po ndodh në një mënyrë pozitive”, tha Ahmet Bulut për A Spor.

“Vendimi përfundimtar do të bëhet sot.. Ne kemi dhënë një përgjigje pozitive për Basaksehir dhe Arda Turan është dakord.

Loading...

“Ka vetëm një ose dy detaje të vogla të nevojshme për arritjen e një marrëveshjeje. Tani gjithçka që mungon është përgjigja e Barcelonës.”Shanset për një marrëveshje të mbyllur janë më shumë se 99 për qind”, ka treguar agjenti i ti.

30-vjeçarin Barcelona do  ta shesë për vetëm 10 milion € – 31 milion euro më pak se ato që ata paguan Atletico Madrid./ORAinfo/

Loading...

Punë e kryer..! Ja skuadra e re e Sanchezit

Fuqia Magjike e Syrit të Tretë… Ja pse Puthja në Ballë është Puthja Hyjnore!