in

Enrique kthehet si trajner, zgjedh top klubin nga Premierliga

Loading...

Luis Enrique ka hyrë në mesin e kandidatëve për pasardhës të mundshëm të Antonio Contes në bankinën e Chelseas.

Luis Enrique mund të rikthehet si trajner në Premierligë.

Ish trajneri i Barcelonës ka hyrë në mesin e kandidatëve për pasardhës të mundshëm të Antonio Contes në bankinën e Chelseas.

Loading...

Mediat angleze raportojnë se pas deklaratës nga Conte se mund të largohet nga detyra pas përfundimit të këtij sezoni, Enrique është shfaqur si kandidat i ri për zëvendësues të italianit, përcjell “lajmi.net”.

Enrique është aktualisht i lirë dhe mund ta presë bankinën e Chelseas nga sezoni i ri. /Lajmi.net/

Loading...

Kjo është lista e deputetëve të VV-së që injoruan tubimin e Albin Kurtit

Kadri Veseli prapë zotohet para amerikanëve se nuk e zhbëjnë Specialen