in

Juventus me përforcim të ri nga Atletico Madrid

Loading...

Juventus është i interesuar për realizimin e një përforcimi nga Atletico Madrid.

E përditshmja sportive italiane “Corriere dello Sport” raporton se skuadra kampione nga Serie A ka shfaqur interesim për transferimin e mbrojtësit Jose Maria Gimenez, përcjell “lajmi.net”.

Emre Can nga Liverpool dhe Praet nga Sampdoria tashmë thuhet se kanë arritur marrëveshje me “Bianconerët” për sezonin e ri.

Loading...

Por, një blerje tjetër pritet të jetë Gimenez nga Atletico Madrid. /Lajmi.net/

Loading...

Thuaji lamtumirë marramendjes, lodhjes kronike, problemeve të tiroides, artritit e shumë problemeve të tjera, me këtë bimë që deri sot e keni shpërfillur

Zgjidh yllin që do dhe zbulo nëse dëshira jote do të të realizohet