in

Lamtumirë Roma, Dzeko te rivali i madh nga Serie A

Loading...

Edin Dzeko mund të largohet nga Roma, pas përfundimit të këtij sezoni.

E përditshmja sportive italiane “Tuttosport” shkruan se sulmuesi boshnjak është objektiv i madh i Milanit.

“Rossonerët” dëshirojnë blerjen e Dzekos, gjatë verës së ardhshme, përcjell “lajmi.net”.

Loading...

Dzeko është duke kaluar një periudhë të formës jo ideale te Roma dhe kjo ka zgjuar spekulime se mund të largohet nga Stadio Olimpico, pas përfundimit të këtij sezoni. /Lajmi.net/

Loading...

Ja çka bëri Dardan Molliqaj sot kundër Albin Kurtit

Kjo është lista e deputetëve të VV-së që injoruan tubimin e Albin Kurtit