in

Ronaldo nuk shënon në portën e zbrazet, kërkon për penallti

Loading...

Real Madridi është duke barazuar pa gola në “Santiago Bernabeu” kundër Villarrealit pas 45 minutave lojë në një ndeshje në kuadër të La Ligës spanjolle.

Cristiano Ronaldo pati disa raste në këtë ndeshje, por jo dhe fatin të shënojë, transmeton Express.

Pak para përfundimit të pjesës së parë, Cristiano u gjen i vetëm rreth pesë metra para portës, por goditjen e tij e priti portieri mysafir.

Loading...

Ronaldo kërkoi penallti në këtë rast, pasi u pengua nga një mbrojtës para se të arrite kontaktin me topin./Express/

Loading...

Stresi martesë sekrete me Keisin, detajet e dasmës private në ishullin Santorini

As kryetari i kësaj komune nga VV nuk merr pjesë në paraqitjen e Kurtit