in

​Liverpool shënon dy gola të shpejtë, po e turpëron Spartakun

Loading...

Liverpool ka thelluar epërsinë në 5:0 ndaj Spartak, me golat e Sadio Mane dhe Philippe Coutinho, i treti në këtë ndeshje për brazilianin

Loading...

Pse kemi duar me 5 gishta?

Çartet Milani, skuadra gjigante ofron 50 milionë për Suson