in

Aksident i rëndë, makina përfundon në lumin Mat

Loading...

Një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar brenda në lumin Mat.

Aksidenti ndodhi gjate natës së mbrëmshme dhe ende nuk ka informacion zyrtar nese ka persona te lenduar apo jo, pasi nuk dihet nese brenda automjetit ka apo jo njerez.

Loading...

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Klosit, në rrugën nacionale Burrel-Bulqizë dhe policia eshte nisur drejt vendit ku eshte sinjalizuar se ka rene automjeti raporton panorama. Ende nuk ka detaje rreth ngjarjes.

Loading...

Ngjarje shokuese ndodhi në Drenicë, tre persona i hyjnë një familjes brenda, ja çka i bëjnë kryefamiljarit

Ja cili ekip ka mbrojtjen më të çeliktë në Champions League