in

Lindur për të qenë BIONDE: 10 VIP-at që ndryshuan 100% kur ndërruan ngjyrën e flokëve

Loading...

Lindur per te qene bjonde. Shumë nga femrat e showbiz-it kanë eksperimentuar me ngjyrën e flokëve të tyre.
Disa i ndryshojnë shpesh, ndërsa disa qëndrojnë besnike tek ngjyra që mendojnë se iu shkon.

Edhe pse më parë i kemi parë me ngjyrën e tyre natyrale apo në nuancat e errëta, tashmë pothuaj se shumica kanë tendencë të zgjedhin nuancat bionde. Në këtë listë, jane ato personazhe te cilave u shkon ngjyra bionde dhe kane lindur per te mbajtur kete ngjyre.
Ja 10 personazhet qe kemi renditur ne

Shikoni Fotot më poshtë

Loading...

Loading...

‘Ciao’ Juventus, ja skuadra e re e Allegrit

Dy shenja horoskopi janë më inteligjentet. Cilat?