in

Merr fund gjithçka, ja cilën fanellë do ta bartë Goretzka

Loading...

Trajneri i Arsenalit,  Arsene Wenger është afër për ta përfunduar  një transferim të lirë për yllin e Schalke, Leon Goretzka, transmeton ORAinfo.

Mesfushori gjerman është jashtë kontratës  dhe dëshiron të largohet për një sfidë të re.

Një numër i klubeve më të mira të Evropës kanë vëzhguar  22-vjeçarin, duke përfshirë Manchester United dhe City.

Loading...

Por Topçinjtë janë të bindur se kanë fituar garën për nënshkrimin e tij, pasi që Goretzka është një nga talentet më të ndritshme në futbollin gjerman dhe mund të luajë në një numër pozicionesh në mesfushë./ORAinfo/

Loading...

Ja kundërshtari i frikshëm i Realit në fazën tjetër të Championsit

Duke pastruar çantën e burrit gjeti tiketën e lotarisë që deshi ta hedh në mbeturina, pasi e shikoi mirë u habit kur e kuptoi se ka fituar një milion dollarë