in

Ky është kundërshtari i rrezikshëm i Juventusit në fazën tjetër të Champions League

Loading...

Faza e grupeve të Ligës së Kampioneve në UEFA është e plotë dhe 16 skuadra janë kualifikuar për fazën eliminatore, në të cilën do të ketë disa takime shumë interesante transmeton ORAinfo.

Juventusi, pasi ka përfunduar i dyti pas Barcelonës, mund të përballet me një nga katër skuadrat angleze që u  kualifikuan në mesin e  16 skaudrave më të  mira.

Bardhezinjtë mund të përballen  nga Liverpooli, Manchester City, Manchester United ose Tottenham Hotspur.

Loading...

Asnjë nga katër ekipet angleze  nuk do të pëlqejnë një udhëtim në Torino, i cili është një vend shumë i vështirë për t’u luajtur kur presioni është në krye gjithmonë./ORAinfo/

Loading...

Kete nuk e ka pritur askush: Deputeti i koalicionit qeverises ne mbrojtje te Albin Kurtit

16 vite më parë u lirua nga burgjet serbe, Albin Kurti sot ndiqet nga gjykatat e Kosovës (Video)