E diel, Maj 27, 2018
Home Search

- search results

If you're not happy with the results, please do another search

Xhavit Haliti e pranon se ka marr para, ja çfarë thotë për tetë milionë...

Xhavit Haliti, ish-anëtar i Shtabit të Përgjithshëm të...

Spanja përfundimisht nuk merr pjesë në Sofje, arsyeja e vetme prania e Kosovës

Kryeministri i Spanjës, Mariano Rajoy, definitivisht nuk do të marrë pjesë në samitin e BE-së - Ballkanin Perëndimor në Sofje më 17 dhe 18...

3 mënyra për t’i zbardhur dhëmbët në mënyrë natyrale

Të gjithë ëndërrojmë të kemi një buzëqeshje të përsosur si yjet e Hollywood-it. Sidoqoftë, jo gjithsecili mund ta përballojë financiarisht zbardhjen e dhëmbëve te...

Erdhi fundi! SHBA sjell dosjen “Basha”, fundoset kreu i PD-së?

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dyshohet se është financuar nga kompani ruse, ndërkohë që njëra prej transfertave rezulton të jetë bërë nga një...

Horoskopi ditor – 12 Maj 2018

Dashi Më në fund rikthehet dinamika dhe pozitiviteti në vendin e punës dhe kjo edhe prej pranisë së bashkëpunëtorëve, të cilët do të dinë të...

Lista Serbe: Assesi Asociacioni me ndryshime, serbët duan diçka që s’e kanë

Jevtiq tha sot se serbët në Kosovë e duan Asociacioni i Komunave me shumicë Serbe në mënyrën në të cilën është nënshkruar në Bruksel...

“Beogradi e do kufirin në Ibër, nëse jo tani, më vonë”

“Në këtë drejtim, mendoj që Beogradi zyrtar bën përpjekje t’i ketë në tavolinë disa opsione. Mendoj dhe besoj se ata janë të vetëdijshëm se...

Gruaja e Sinanit niset për në ‘dasmë’, kaq bukur është rregulluar do t’ju ‘çmend’

‘Anne’ po sjell shumë dramacitet me intrigat dhe ngjarjet e papritura. Seriali turk ka marrë një shikueshëmri të madhe në publikun shqiptar dhe po këta...

Lajm i rëndësishëm për mërgimtarët që kalojnë për Serbi, merret ky vendim për autostrada

Qeveria e Serbisë në mbledhjen e vetë të sotme e ka ndryshuar Ligjin për siguri në komunikacion. Me këtë ligj, drejtuesve të automjeteve nëpër autostradat...

26-vjeçari e shikon jetën nga karrigia me rrota, apeli prekës i prindërve të tij

Redis Sabaj është i riu nga qyteti i Mallakastrës, jeta e të cilit është e kyçur në një karrige me rrota. Ai është vetëm 26...