A e dini se cili është ky këngëtar i mirënjohur?

211

Emër i madh i skenës muzikore

Ai është një ndër emrat më të pëlqyer muzikor, i cili këndon qe rreth katër dekada më parë

Ai shquhet për zërin dhe paraqitjet mbresëlënëse, me të cilat ka rrëmbyer zemrat e shumë fansave

Bëhet fjalë për këngëtarin e mirënjohur nga Peja, Ramadan Krasniqi-Danin, i cili është i pëlqyer kudo në trojet shqiptare

Në çdo paraqitje, Danin e shihni të rregulluar deri në detaje

60 vjeçari nga qyteti i bukur i Pejës, në një fotografi të hedhur në internet shihet se kujdes të veçantë i ka kushtuar gjithnjë pamjes

Nga imazhi e bërë mbi 20 vjet

Projekti i fundit i Danit është bashkëpunimi me Faton Isufin “Shko”, i publikuar para pesë ditësh./21Media