Home ShowBizzz A ju kujtohet aktorja Anisa Ismaili? Fëmijët i janë bërë për martesë

A ju kujtohet aktorja Anisa Ismaili? Fëmijët i janë bërë për martesë

0
A ju kujtohet aktorja Anisa Ismaili? Fëmijët i janë bërë për martesë

 

Aktorja Anisa Ismajli, dikur shumë e angazhuar në projekte të ndryshme, tash disi po rri më në distancë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është e angazhuar kohë pas kohe në projekte të ndryshme, ku normalisht se ka shkëlqyer në interpretim.

Aktorja Anisa Ismajli ishte e martuar me aktorin dhe regjisorin Blerim Gjoci, me të cilin është divorcuar pak vite më parë, shkruan “Kosovarja”.

Nga martesa e çiftit në fjalë, kanë ardhë në jetë dy dy fëmijë, një vajzë e një djalë, tashmë të rritur.

Ja një foto e tyre me të ëmën./Kosovarja/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “A ju kujtohet aktorja Anisa Ismaili? Fëmijët i janë bërë për martesë”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...