Home ShowBizzz A ka dikush djalë më të bukur se Zana Krasniqi?

A ka dikush djalë më të bukur se Zana Krasniqi?

0
A ka dikush djalë më të bukur se Zana Krasniqi?

 

Bukuroshja Zana Krasniqi, e njohur që në adoloshencë për hiret e saj, së fundi nuk po duket gjëkundi.

Ku ka mbetur bukuroshja?

Ish “Miss Universe Kosova”, top modelja shqiptare me kontrata e famë botërore, është larguar plotësisht nga bota e modës dhe spektaklit, shkruan “Kosovarja”.

Zana Krasniqi, tashmë i është përkushtuar rrites së dy fëmijëve të saj, djalit dhe vajzes së saj.

Shikoni se çfarë bukuroshi e ka djalin top modelja e njohur Zana Krasniqi./Kosovarja/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “A ka dikush djalë më të bukur se Zana Krasniqi?”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...