Adelina bëhet gati për të dalë, na prezanton me pjesën më luksoze të shtëpisë

371

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Shkupi e që u bë e përfolur në publik që në daljen e parë.
Ajo tani komentohet shumë sidomos për jetën luksoze që e jeton, përcjell ORAinfo.     

Adelina është edhe shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk mungojnë fotot nga jeta e saj.
Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë, mirpëo, gjithë vëmendjen e merr shtëpia luksoze e burrit të saj./ORAinfo/