Adelina bën grimin dhe frizurën më të bukur, do t’iu ‘shkri’ me këtë pamje

218

 Adelina Tahiri edhe pse është bërë nënë në moshë fare të re, është duke e shijuar deri në maksimum ditët me djalin e saj.
Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, shkruan ORAinfo.    

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.
Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/