Home ShowBizzz Adelina lajmërohet nga pushimet, por çka nuk shkon me pamjen e saj

Adelina lajmërohet nga pushimet, por çka nuk shkon me pamjen e saj

0
Adelina lajmërohet nga pushimet, por çka nuk shkon me pamjen e saj

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.
Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, përcjell ORAinfo.    

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.  
Ajo sërish ka shkuar në pushime, dhe nga atje ka publikuar një foto nga plazhi.
Mirëpo, ajo që mori gjithë vëmendjen janë flokët e saj në gjendje aspak të mirë./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Adelina lajmërohet nga pushimet, por çka nuk shkon me pamjen e saj”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...