Home ShowBizzz Adelina shkrihet pas burrit të saj 50 vjeçar, ia ka disa fjalë për të

Adelina shkrihet pas burrit të saj 50 vjeçar, ia ka disa fjalë për të

0
Adelina shkrihet pas burrit të saj 50 vjeçar, ia ka disa fjalë për të

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.
Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, përcjell ORAinfo.    

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.  
Së fundmi, këngëtarja shqiptare nga Maqedonia publikoi një pamje të bukura në instastory, ku shihet me bashkëshortin e saj 50 vjeçar, Serjozha Markovin.
Sipër imazhit me burrin e saj, Tahiri ja shpreh dashurinë haptazi burrit të saj milioner duke shkruar “Sepse të dua ty”. /ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Adelina shkrihet pas burrit të saj 50 vjeçar, ia ka disa fjalë për të”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...