Home ShowBizzz Adelina Tahiri nuk heziton ta ekspozoj trupin

Adelina Tahiri nuk heziton ta ekspozoj trupin

0
Adelina Tahiri nuk heziton ta ekspozoj trupin

 

Këngëtarja nga Shkupi Adelina Tahiri ka kohë që është distancuar nga skena muzikore, duke i kushtuar më shumë vëmendje familjes.

Ajo tanimë është nënë e një djali dhe kjo nuk i ka penguar aspak të ketë një trup në formën më të mirë.

Adelina së fundmi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku duket në formën më të mirë duke i ekspozuar linjat trupore në plan të parë. /Indeksonline/

 

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Adelina Tahiri nuk heziton ta ekspozoj trupin”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...