Adelina Tahiri po kalon ditën me borë në vendin më perfekt

141

Këngëtarja po kalon një ditë të bukur në vendin e bukur të Banskos

Ajo meqë është shumë aktive në rrjete sociale, nuk heziton asnjëherë të na tregojë jetën luksoze që e jeton

E sot, Adelina Tahiri ka publikuar një foto ku shihet një oborr për të cilin ajo thotë se është oborri i shtëpisë së saj dhe të burrit, ku si mbishkrim ajo ka vënë ‘Sweet home

E vendi që Adelina ka etiketuar është Bansko, që është vendi më perfekt për të kaluar ditët me borë