Adonisi i mbanë në shpinë Tarën e Kaiën, shikoni reagimin e Teutës

260

 Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka.
Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.    

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.
Sot ajo ka publikuar disa pamje ku shihet Adonisi duke i mbajtur në shpinë Tarën dhe Kaiën.
Ata duken një familje me të vërtetë shumë e lumtur./ORAinfo/