Home ShowBizzz Afërdita e ‘kallë’ me valle në dasmë, publikon këtë foto interesante

Afërdita e ‘kallë’ me valle në dasmë, publikon këtë foto interesante

0
Afërdita e ‘kallë’ me valle në dasmë, publikon këtë foto interesante

Afërdita Demaku po vazhdon të jetë një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare.
Ajo është aktive si me këngë të reja ashtu ehe në dasma e festa të ndryshme, percjell ORAinfo.      
Afërdita ka qenë tejet e angazhuar sidomos gjatë këtij sezoni, mirëpo, kjo nuk e ka penguar të jetë shumë aktive në rrjete sociale.
Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në një dasmë dhe atje duket se e ka shijuar shumë./ORAinfo/    ——————————————–
Ju pëlqeu “Afërdita e ‘kallë’ me valle në dasmë, publikon këtë foto interesante”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...