Home ShowBizzz Afërdita provokon për herë të parë në bikine

Afërdita provokon për herë të parë në bikine

0
Afërdita provokon për herë të parë në bikine

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj ka zgjedhur javën e fundit që të pushojë dhe atë bashkë me burrin e saj, hokeistin Jakub Kindl

Vera erdhi e bashkë me të edhe modelet në
bikine.

Por, derisa Afërdita Dreshaj ka munguar për një
kohë por tashmë ajo ka gjetur kohë për ta vizituar vendin e saj të preferuar.

Është Miami që ajo ka zgjedhur që të pushojë
bashke me burrin e saj Jakub Kindle derisa nga atje nuk kanë munguar edhe fotot
në bikine.

View this post on Instagram

I know you know that I know

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on

E fundit është e tillë derisa Afërdita ka bërë
edhe një status pak të çuditshëm ku ka shkruar:

“Ju e dini që unë e di që e di”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë, duke thënë kështu indirekt se ajo vazhdon të jetë një prej modeleve më seksi. /GazetaExpress/