Home Këshilla Afrona bën ndryshimin drastik në pamje dhe bëhet zeshkane

Afrona bën ndryshimin drastik në pamje dhe bëhet zeshkane

0
Afrona bën ndryshimin drastik në pamje dhe bëhet zeshkane

Afrona Dika tashmë është mjaftë e njohur për publikun

Ajo është e dashura e këngëtarit të njohur, Bleros, shkruan ORAinfo

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është bërë zeshkane

Edhe e tillë, ajo po duket tejet e bukur