Home ShowBizzz Afrona me grimin më të ‘çuditshëm’ ndonjëherë, do të befasoheni si po duket

Afrona me grimin më të ‘çuditshëm’ ndonjëherë, do të befasoheni si po duket

0
Afrona me grimin më të ‘çuditshëm’ ndonjëherë, do të befasoheni si po duket

Afrona Dika është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur Bleros.
Para pak muajve çifti bënë një dasmë madhështore dhe që po komentohet ende në medie, përcjell ORAinfo.      

është Afron ajo më aktivja me postime në rrjete sociale.
Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet me një grim tejet interesant, e kështu s’e keni parë më herët atë.    
Me këtë pamje, Afrona çuditi ndjekësit./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Afrona me grimin më të ‘çuditshëm’ ndonjëherë, do të befasoheni si po duket”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...