Agnesa e bën edhe mbesën ‘modele’, nuk do të besoni sa shumë ngjajnë

174

 Agnesa Vuthaj po vazhdon të jetë një ndër modelet më të suksesshme dhe më të pëlqyera shqiptare.
Ndonëse u bë e njohur si Miss Albania 2004, Agnesa famën më të madhe po e arrin tani pasi hapi markën e saj të veshmbathjeve ‘Agnesa Vuthaj’, përjcell ORAinfo.    
Ndonëse është shumë e angazhuar në profesion, Agnesa është tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet.
E sot, ajo ka publikuar një foto të mbesës së saj, e cila duket se tani posa ka realizuar një set fotografik. Mirëpo, ajo çka bie në sy është se Agnesa dhe mbesa e saj ngjajnë kaq shumë./ORAinfo/